Lampka Zestaw Prox Aero Plus SET 400Lm

  • Nowość
  • Nowość

ZESTAW LAMP PROX AERO PLUS SET 400Lm USB, 1000 mAh

109,99 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
Lampka Zestaw Prox Aero Plus SET 400Lm

Lampka Zestaw Prox Aero Plus SET 400Lm

ZESTAW LAMP PROX AERO PLUS SET 400Lm USB, 1000 mAh

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Zestaw lampek rowerowych Prox Aero Plus Set to propozycja dla osób, które poszukują oświetlenia gwarantującego dobrą widoczność na drodze. Jednocześnie zależy im na akcesoriach wyróżniających się dużą wytrzymałością oraz pozwalających na jazdę w niemal każdych warunkach. W jego skład wchodzą modele: przedni i tylni.

Produkty zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu będą towarzyszami wielu rowerowych przygód. Dla wielu rowerzystów dużym atutem będzie fakt, że materiał wyróżnia się niewielką wagą. Zapewniają wysoką jakość działania oraz są odporne na niewielkie opady deszczu (wodoodpornosć o klasie IP65). Każda z nich posiada wbudowany pojemny akumulator litowo-polimerowy, ładowany przez kabel micro USB, co znacząco podnosi komfort użytkowania.

Lampa przednia posiada jedną, jasną diodę Korea Seoul Led, która zapewnia mocny strumień świetlny o mocy aż 400 lumenów. Zda egzamin nie tylko na dobrze oświetlonych rowerowych ścieżkach, ale umożliwi także komfortową jazdę za miastem. Użytkownik ma możliwość wybrania jednego z czterech trybów: stałych i migającego. Bateria (100 mAh) umożliwia pracę nawet do 8 h. Uchwyt jest integralną częścią urządzenia,

Model tylny zapewnia odpowiednią widoczność rowerzysty przez innych użytkowników ruchu drogowego. Został wyposażony w 5 diod SMD Led, które tworzą światło o mocy 10 lumenów. Akumulator (200 mAh) w zależności od wybranego trybu pozwala na pracę od 3 do nawet 15 h. Cyklista dysponuje czterema trybami: świecącym oraz migającymi. Może zostać zamocowany zarówno w pionie, jak i w poziomie.

W zestawie znajdują się:

  • lampka przednia
  • lampka tylna
  • kabel micro USB
  • uchwyt do lampy tylnej

Szczegóły produktu

Specyficzne kody