Czasy, kiedy podczas jazdy na rowerze wykorzystywało się wyłącznie siłę własnych mięśni to obecnie wyłącznie przeszłość. Rowery elektryczne potrafią znacznie podnieść komfort jazdy, a do tego przyczynić się do jazd na dłuższych dystansach. Ebike to świetne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują sprzętu na długie dojazdy i nie chcą w połowie dystansu opaść z sił. Sprawdź, jakie są zalety elektrycznych rowerów i czym się kierować przy ich zakupie.

Nie da się ukryć, że rower ebike pozwala zdecydowanie odciążyć użytkownika. Dzięki temu możliwe jest szybsze dojechanie do celu lub pokonanie większego dystansu. Napęd jest także zabezpieczeniem, gdyż dzięki niemu kolarz wie, że nawet gdy opadnie z sił, to i tak dojedzie do miejsca docelowego. Pamiętaj, że wybierając rowery elektryczne, sklep powinien udzielić Ci wszystkich niezbędnych instrukcji na ich temat. Warto pamiętać, że wybór dojazdu rowerem ma też mniejszy negatywny wpływ na środowisko niż samochód. Jego obsługa jest też znacznie prostsza. Rowery elektryczne w Gdańsku zapewne nie będą użytkowane do jazdy po leśnych drogach, tylko w mieście. Do użytku jako dojazd do pracy, warto zatem wybrać rower miejski. Będzie on najbardziej odpowiedni na asfalt i ścieżki rowerowe. Gdy planujesz korzystać ze swojego roweru bardziej poza miastem, na przykład na działce, lepiej zdecyduj się na typ górski. Jeśli zaś chcesz mieć sprzęt odpowiedni zarówno do miasta, jak i do lasu, najlepiej zdecydować się na model turystyczny. Ebike w sklepie o dobrej opinii spełni każde to zadanie.

Aktywne filtry

  • promocja

Rower Górski Kross Soil Boost 2.0 630 Full...

Rower elektryczny KROSS Soil Boost 2.0 630 to nasza propozycja dla osób poszukających nowych wyzwań i oczekujących od roweru...
Cena podstawowa 22 499,00 zł -4 000,00 zł
Cena 18 499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22499.00 zł

Obecnie w rowerach elektrycznych często montuje się akumulatory litowo-jonowe. Są one tanie i przede wszystkim zajmują mało miejsca. Dzięki temu ich waga jest też niższa, zatem cały sprzęt jest lżejszy. Rowery elektryczne w Gdańsku mogą być ładowane na mieście, więc nie trzeba koniecznie wybierać modeli z bardzo wytrzymałą baterią skali na przykład 625 Wh. W tak dużym mieście w zupełności wystarczy bateria o pojemności 6-8 Ah, co pozwala przejechać 50 do 60 kilometrów na jednym ładowaniu. Ebike może mieć napęd rozmieszczony w jednym z trzech miejsc. Napęd umieszczony na tylnym kole pozwala co prawda na osiągnięcie dużych prędkości, jednak może nieco za bardzo dociążać z tyłu rower, przez co zaburzone jest poczucie ciężkości. Podobny problem występuje w rowerach z silnikiem na przednim kole. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na rower z napędem wmontowanym w ramę bądź obok pedałów. Zapewnia on najlepsze rozłożenie ciężaru. Ebike ze sklepu o dużym wyborze z pewnością spełni Twoje wymagania pod tym kątem.

Rowery elektryczne w naszym sklepie są produkowane przez najlepszych producentów, którzy dbają o zadowolenie klientów. Z tego powodu zakupy u nas to sama przyjemność! Sprawdź naszą ofertę i kup swój wymarzony rower już teraz!