Poruszaj się szybko i płynnie. Wybierz między w pełni zamortyzowanym rowerem górskim lub hardtailem, aby zapewnić sobie kontrolę w najtrudniejszym terenie lub przy dużych prędkościach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór rowerów górskich. Oferujemy także rowery MTB dla osób o różnych potrzebach: od tanich rowerów młodzieżowych po droższe modele długodystansowe z ramą aluminiową, z włókna węglowego/karbonu oraz rowery o różnym rozmiarze kół: 26”, 27,5” i 29”.

W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę rowerów górskich. Oferujemy tańsze rowery górskie dla tych, którzy chcą zacząć jeździć po lesie (lub dla dzieci, które potrzebują rowerów przystosowanych do trudniejszych warunków na drodze np. do szkoły), a także także luksusowe modele od najlepszych producentów. Rowery sprzedawane online montujemy, dostosowujemy i testujemy rower, zanim dostarczymy je pod Twoje drzwi. Chcemy mieć pewność, że Twój nowy rower górski będzie w idealnym stanie. Dzięki temu możesz natychmiast wyjść i jechać dokądkolwiek chcesz!

Crosscountry to dla wielu wejście do wspaniałego świata kolarstwa górskiego. Mowa tutaj o rowerach, które są albo w pełni zamortyzowane (pełne zawieszenie lub FS) albo tzw. HT/hardtail (tłumiony przód i sztywny tył). Rowery MTB do XC są zbudowane z ram z aluminium lub włókna węglowego. Są dostosowane do szybkiej jazdy na ścieżkach i torach. Crosscountry to pod wieloma względami sport fitness, a na trasach znajdują się elementy zarówno stromych podjazdów pod górę, krótszych technicznych pasaży, jak i szybkich krętych ścieżek.

Aktywne filtry

  • promocja

Rower Enduro NS Bikes Define AL 150 1

Dzięki skokowi ponad 150 mm z tyłu i widelcowi 160 mm ten wykonany ze stopu aluminium rower z kołami 29" może pokonywać...
Cena podstawowa 18 999,00 zł -2 500,00 zł
Cena 16 499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18999.00 zł
  • Wyprzedaż!
  • promocja

Rower Górski Mtb/Xc Kross Earth 2.0 Full

KROSS EARTH 2.0 Kolarstwo górskie, w szczególności kiedy myślimy o tym znanym z tras pucharu świata XC, stawia przed...
Cena podstawowa 10 999,00 zł -4 000,00 zł
Cena 6 999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9499.00 zł

Rowery trailowe są budowane tak, aby radzić sobie zarówno z podjazdami, jak i zjazdami, a także w nieco trudniejszym terenie. Skok skoku lub zawieszenia jest nieco dłuższy w Trail Mountainbike. Dzięki temu tego typu modele poradzą sobie w nieco trudniejszym terenem. Rowery MTB na szlaki mają również bardziej płaskie kąty, dzięki czemu przedni amortyzator i tłumienie lepiej radzą sobie ze skałami i korzeniami. Jeśli jeździsz Trail, możesz nie być tak zainteresowany szybką jazdą pod górę, ale doceniasz kontrolę, jaką daje Ci rower podczas zjazdów i na naprawdę technicznych trasach. Czy teren, po którym będziesz jeździć, jest trochę bardziej nierówny, zawiera trochę dropów i skoków? Powinieneś mieć Trail Mountainbike — rower MTB na szlaki!

Rowery górskie Enduro dają Ci wszystko, czego potrzebujesz, jeśli fascynuje Cię kolarstwo górskie i zjazd. W rowerach MTB Enduro ramy są zbudowane z myślą o optymalnych osiągach. Płaskie kąty i jeszcze większy skok niż w modelu Trail zapewniają kontrolę podczas zjazdów. Rowery MTB Enduro są niezastąpione podczas większych skoków i zjazdów.

Dla tych, którzy poszukują w życiu adrenaliny, DH jest wymarzoną dyscypliną. Oto rower górski stworzony do naprawdę szybkich, technicznych i stromych tras zjazdowych. Szorstkie opony i ramy o dużej amortyzacji, zapewniają kontrolę na trasach zjazdowych i naprawdę dużych skokach. Jeśli potrzebujesz roweru do zjazdu, nie zapomnij o zabezpieczeniach!