Lista produktów marki Kross

Korzenie sklepu rowerowego Kross sięgają początku lat dziewięćdziesiątych. Właśnie wtedy Zbigniew Sosnowski postanowił założyć w swoim rodzinnym Przasnyszu pierwszy sklep z rowerami. Czasy były trudne, a sytuacja na rynku nie zawsze sprzyjała przedsiębiorcom. Potrzebny był dobry plan na biznes oraz przede wszystkim najwyższa jakość produktów. Pan Zbigniew skupił się na obu tych kwestiach, co pozwoliło mu szybko osiągnąć sukces. Najbardziej dynamiczny rozwój firmy nastąpił w okolicach 2000 roku, kiedy to w mieście powstał pierwszy zakład produkcyjny wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Topowe produkty pozwoliły firmie stanąć obok czołowych producentów rowerów z całej Europy. W 2017 roku nastąpił kolejny przełomowy moment dla rowerów Kross. Przejęli oni wówczas holenderską markę specjalizującą się w produkcji rowerów elektrycznych, Multicycle. Poszerzenie oferty pozwoliło zdobyć popularność w Holandii oraz ugruntować pozycję w Polsce. Obecnie marka jest jednym z przodujących wyborów sprzętu tego typu w Polsce. 

Podczas produkcji rowerów, marce przyświeca hasło „eco stories”. Koncentruje się ona na niskoemisyjnym transporcie oraz alternatywnych metodach przemieszczania się. Sklepy Kross promują przesiadanie się na rower zamiast korzystania z samochodów. Sprzyja to naszej planecie oraz pomaga zmniejszyć ilość spalin, dzięki czemu w miastach jest czystsze powietrze. Polityka ta przenoszona również na działania firmy. Deklaruje ona zmniejszenie emisji w lakierniach oraz odpowiedzialne zarządzanie odpadami. Gdzie byłyby wszystkie przedsiębiorstwa, gdyby nie postawiły one na ciągły rozwój? Zapewne zostałyby w tyle w porównaniu z konkurencją. Doskonale wiedzą to specjaliści ze sklepów rowerowych Kross. Z tego powodu w przedsiębiorstwie wdrożono dział Reasearch & Development, który koncentruje się na wymyślaniu i testowaniu coraz to nowszych rozwiązań, pozwalających na osiągniecie jeszcze lepszych rezultatów. Efektem starań marki Kross są rowery jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb klientów – szybsze, zwrotniejsze, bardziej wytrzymałe oraz zapewniające bezpieczniejszą jazdę.

W 2017 roku każdy sklep Kross wzbogacił się o rowery elektryczne. To jednak niejedyny przełom. W tym samym roku marka uruchomiła produkcję własnych ram z karbonu. Materiał ten to kompozyt z włókna węglowego, które zapewnia ogromną wytrzymałości przy jednoczesnej lekkości konstrukcji. Samodzielna produkcja surowca pozwala specjalistom kontrolować każdy jej etap, czego efektem są wyłącznie produkty najlepszej jakości.

Kupując rowery Kross w renomowanym sklepie z pewnością znajdziesz specjalistów, którzy pomogą Ci wybrać najlepszą możliwą ramę. Warto pamiętać, że dobierając rower, bardzo ważny jest wzrost użytkownika, ale też długość nogi. Oba te wymiary w zupełności wystarczą do tego, by dobrać odpowiedni sprzęt do rekreacyjnego użytku. W naszym sklepie znajdziesz najróżniejsze modele rowerów Kross dostosowane do potrzeb użytkowników. Miejski, MTB, gravel – u nas znajdziesz je wszystkie! Sprawdź ofertę i wybierz swój wymarzony model!

Aktywne filtry

  • promocja

Rower Miejski Kross Trans Hybrid LS 2.0

OPIS KROSS TRANS HYBRID LS 2.0 Poznaj  rower elektryczny KROSS Trans Hybrid LS 2.0. Przy jego projektowaniu dołożyliśmy...
Cena podstawowa 8 999,00 zł -1 800,00 zł
Cena 7 199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999.00 zł
  • promocja

Rower Szosowy Kross Vento 2.0

KROSS VENTO 2.0  Vento 2.0 to rasowa szosa. Może nie szykujesz się jeszcze ) do startów wśród zaawansowanych amatorów, ale...
Cena podstawowa 3 299,00 zł -400,00 zł
Cena 2 899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3299.00 zł