Lampa Rowerowa Przednia Lezyne Led Lite Drive 1000 XL 1000 Lumenów UsbLampka przednia

Lampka przednia LEZYNE LED LITE DRIVE 1000XL 1000 lumenów usb czarna

390,00 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
Lampa Rowerowa Przednia Lezyne Led Lite Drive 1000 XL 1000 Lumenów UsbLampka przednia

Lampa Rowerowa Przednia Lezyne Led Lite Drive 1000 XL 1000 Lumenów UsbLampka przednia

Lampka przednia LEZYNE LED LITE DRIVE 1000XL 1000 lumenów usb czarna

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kalkulator kredytowy

Opis

SPECYFIKACJA:

Max. moc: 1000 lumenów

Waga: 153g

Maksymalny czas pracy: 87 godzin

Czas ładowania: 4 godziny

TECHNOLOGIE:

CNC ALUMINIUM CONSTRUCTION - aluminiowa konstrukcja CNC

Lampki LEZYNE LED cechuje aluminiowa konstrukcja CNC. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją z obrabianego CNC aluminium zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CONSTANT LUMENS - Diody LED emitują więcej światła przy mniejszym zużyciu energii w porównaniu do innych technologii LED. Lezyne oferuje najlepszą technologię LED, dającą rezultat w dłuższej perspektywie czasu.

MOR OPTICS - Oświetlenie Lezyne LED wykorzystuje w swojej technologii lustrzane wykończenia oraz paraboliczne reflektory, które wydają jaśniejsze światło. Reflektor ten w połączeniu z przednią soczewką tworzy jednolity wzór wiązki świetlnej, oświetlając teren w sposób równomierny zarówno blisko jak i daleko.

SIDE VISIBILITY - Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

USB RECHARGEABLE - ładowarka na USB. Wszystkie światła Lezyne LED posiadają porty USB. Dołączony kabel do ładowania jest kompatybilny zarówno z gniazdkiem jak i portem USB komputera.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.

O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)

Szczegóły produktu

Indeks produktu
4712806002428 
Marka
LEZYNE
Moc światła
1000 LM 

Specyficzne kody