Okulary Rowerowe Bliz Active Fusion Matt White 12

Bliz Active Fusion Matt White 52105-00

479,99 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
Okulary Rowerowe Bliz Active Fusion Matt White 12

Okulary Rowerowe Bliz Active Fusion Matt White 12

Bliz Active Fusion Matt White 52105-00

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kalkulator kredytowy

Opis

Ty i Fusion jesteście do siebie podobni. Jesteś twardy, elastyczny i niepokonany! To wyjątkowy model, zaawansowany technicznie iw pełni konfigurowalny. Lekki iz technologią Jawbone. Zarówno nos, jak i zauszniki są regulowane, co zapewnia niezrównany komfort.

Duża cylindryczna soczewka jest wentylowana i maksymalizuje pole widzenia. Fusion jest wyposażony w technologię Hydro Lens Tech™. Soczewka o wysokiej jakości optycznej zapewniająca wyraźne widzenie w różnych warunkach pogodowych. To idealny wybór do jazdy na rowerze, jazdy na nartach i innych wymagających multisportów. Fusion to właściwy wybór, jeśli masz wysokie wymagania i duże ambicje.

Właściwości ogólne

Fusion to model unisex, który najlepiej pasuje do średnio dużych twarzy. Możliwości dopasowania okularów są niemal nieograniczone. Technologia Jawbone pozwala dostosować zarówno wizję, jak i wygląd. Funkcjonalność i komfort są na najwyższym poziomie. Fusion został opracowany tak, aby pasował do najbardziej wymagających sportów, takich jak kolarstwo, narciarstwo i multisporty, w których zarówno amatorzy, jak i sportowcy elitarni mają najwyższe wymagania w zakresie swojego sprzętu. Rezultatem jest model tak precyzyjnie dostrojony do Twoich potrzeb, który zawsze może działać z maksymalną wydajnością. Jeśli masz wysokie wymagania i nie lubisz kompromisów – Fusion to wybór dla Ciebie.

Właściwości soczewki

Fusion jest wyposażony w technologię Hydro Lens Technology™. Soczewka X-PC o wysokiej jakości optycznej zapewniająca wyraźny i ostry obraz w różnych warunkach pogodowych. Soczewka posiada pełną ochronę przed promieniowaniem UV, minimalne załamanie, zapobiega zadrapaniom, a także posiada właściwości hydrofobowe. Dodatkowo Fusion ma inteligentną wentylację, która wraz z soczewką sprawia, że ​​jesteś bardziej niż kiedykolwiek gotowy do podejmowania wyzwań.

Materials

Fusion jest wykonany z Grilamidu TR90, zaawansowanego technologicznie materiału o niskiej wadze i bardzo wysokiej elastyczności.

Fusion waży 36 gramów w trybie pełnoklatkowym i 34 gramy bez Jawbone.

Możliwości regulacji

Daj z siebie wszystko za każdym razem. Fusion można łatwo dostosować do Twoich potrzeb. Uwolnij się podczas porannego joggingu, ciesząc się przyrodą z pełnym widokiem. I z pełną ramą po południu, gdy wybierasz się na wyboisty szlak rowerowy. Fusion jest starannie zaprojektowany, aby pasował do różnych typów twarzy. Zauszniki są wykonane z giętkiego drutu dla optymalnego dopasowania. Nakładka na nos jest regulowana, aby zapewnić najlepszy komfort. Dodatkowo obiektyw jest odłączany i można go łatwo przełączyć na różne kolory soczewek i kategorie filtrów (do kupienia osobno).

Szczegóły produktu

Indeks produktu
7318480112353 
Marka
BLIZ
Filtr

Specyficzne kody