Okulary Rowerowe Bliz Active Fusion 14

Bliz Active Fusion Nano Optics Nordic Light Matt Neon Pink 52105-44N

Czas dostawy 2-4 dni roboczych
499,00 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
Okulary Rowerowe Bliz Active Fusion 14

Okulary Rowerowe Bliz Active Fusion 14

Bliz Active Fusion Nano Optics Nordic Light Matt Neon Pink 52105-44N

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kalkulator kredytowy

Opis

Ty i Fusion tworzycie świetną parę. Jesteście oboje wytrzymali, elastyczni i nie do pobicia! To wyjątkowy model, zaawansowany technicznie iw pełni regulowany. Lekki i wyposażony w technologię Jawbone. Regulowany nos i końcówki zauszników zapewniają najwyższy komfort. Duża, wentylowana soczewka cylindryczna maksymalizuje pole widzenia.

Fusion Nano Optics Nordic Light jest wyposażony w soczewkę Nordic Light™, zaawansowaną technologicznie soczewkę, która znacznie poprawia kontrasty w warunkach słabej widoczności (płaskie światło). Soczewka ma również minimalne zniekształcenia i zintegrowane właściwości przeciwmgielne. Rezultatem jest idealny wybór do jazdy na rowerze, jazdy na nartach i innych wymagających sportów. Jeśli Twoje standardy są tak wysokie, jak Twoje ambicje - Fusion Nano Optics Nordic Light to wybór dla Ciebie.

Właściwości ogólne

Fusion to model unisex, który najlepiej nadaje się do twarzy o średniej wielkości. Możliwości regulacji są prawie nieograniczone. Fusion zapewnia wyjątkowy komfort i funkcjonalność dzięki technologii Jawbone, która pozwala dostosować zarówno parametry wizualne, jak i wygląd. Fusion Nano Optics Nordic Light został opracowany, aby spełnić rygorystyczne wymagania wymagających sportów, takich jak kolarstwo, narciarstwo i sporty multi. Zawsze, gdy amatorzy lub elitarni sportowcy potrzebują doskonałego sprzętu – jest tam Fusion. Para okularów, które zawsze pozwolą Ci grać najlepiej jak potrafisz. Jeśli jesteś wybredny i nie znosisz kompromisów – Fusion to wybór dla Ciebie. Dzięki Fusion Nano Optics Nordic Light otrzymujesz ultrawygodną parę okularów o fantastycznych parametrach wizualnych w warunkach słabej widoczności, minimalnych zniekształceniach i światowej klasy właściwościach przeciwmgielnych.

Właściwości soczewki

Fusion Nano Optics Nordic Light jest wyposażony w soczewkę Nordic Light™. Zaawansowana technologicznie soczewka, która znacznie poprawia kontrast i uwydatnia niektóre kolory, zapewniając wyraźne i ostre widzenie w warunkach słabej widoczności, takich jak płaskie światło. Soczewka odfiltrowuje rozmyte kolory między niebieskim a zielonym oraz zieloną i czerwoną długością fal. Te części spektrum kolorów są blokowane przez soczewkę Nordic Light, co zapewnia znacznie ostrzejszy obraz z lepszym kontrastem nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Ponadto masz gwarancję, że nie zaparujesz dzięki wbudowanej wentylacji i zintegrowanym zabiegom przeciwmgielnym w soczewkach. Soczewka ma również minimalne zniekształcenia, co zapewnia ostre widzenie w każdym kierunku.

Materials

Fusion jest wykonany z Grilamidu TR90, zaawansowanego technologicznie materiału, który jest bardzo lekki i bardzo elastyczny. Fusion gwarantuje doskonałe osiągi i komfort zarówno w mrozie, jak i w palącym upale – pomimo wyjątkowo lekkiej wagi. 

 Fusion waży 40 gramów w trybie pełnoklatkowym i 34 gramy bez Jawbone.

Możliwości regulacji

Niech każdy przebieg się liczy. Fusion można łatwo dostosować do Twoich potrzeb. Bez Jawbone podczas porannego biegu, aby cieszyć się naturą z maksymalnym polem widzenia. Załóż Jawbone na wyboisty bieg na rowerze górskim po południu. Projekt ma pasować do różnych typów twarzy. Dzięki drucianemu rdzeniowi końcówki zauszników są regulowane, aby zapewnić optymalne dopasowanie. Część nosowa jest również regulowana, aby zapewnić najwygodniejsze dopasowanie. Obiektyw jest zdejmowany i można go łatwo zmienić na inne obiektywy o wysokiej wydajności, które są dostępne w różnych kolorach i kategoriach filtrów (do nabycia osobno).

Szczegóły produktu

Indeks produktu
7318480112384 
Marka
BLIZ
Filtr

Specyficzne kody