SRAM AM CS XG-1275

SRAM AM CS XG-127512SP 10-50T

Czas dostawy 2-4 dni roboczych
890,00 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
SRAM AM CS XG-1275

SRAM AM CS XG-1275

SRAM AM CS XG-127512SP 10-50T

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kalkulator kredytowy

Opis

Kaseta SRAM GX z serii Eagle XG-1275 to przykład zastosowania najwyższych technologii w produkcie ze średniej półki. Dzięki 12 rzędom i zębatkom 10-50 produkt ma niesamowity zakres przełożeń, dostępnych niedawno wyłącznie w systemach dwu- i trzyrzędowych.

W kasecie zastosowano technologie z najwyższych grup. Mamy więc Eagle, Full Pin, X-Dome, XD Driver Body i X-Glide 2. Więcej informacji o nich znajdziesz w sekcji „najważniejsze technologie”.

Jaka jest przewaga napędów z jedna tarczą? Są lżejsze, prostsze w obsłudze i łatwiejsze w serwisie. Do tego mniej ważą. Jeśli ktoś spróbował jazdy rowerem z jedną tarczą, nie będzie chciał wrócić do innego napędu. 

Najważniejsze technologie:

X-Dome

Lekka i doskonale wykonana kaseta – tak można określić komponent oznaczony logo X-Dome. Osprzęt szybko oczyszcza się z błota, a ponadto zapewnia błyskawiczną zmianę przełożeń.

X-Glide 2

Technologia X-Glide 2 jest zoptymalizowana pod względem współpracy z 12-rzędowymi kasetami Sram Eagle. Dzięki temu kolarz dysponuje precyzyjnym napędem oraz szybką zmianą przełożeń na szerokim zakresie, który jest dostępny – to odpowiednie udoskonalenie na nawet najcięższe podjazdy.

Full Pin

Technologia łączenia koronek kasety za pomocą stalowych pinów. Umożliwia to usztywnienie oraz zmniejszenie masy komponentu.

XD Driver Body

Przystosowanie kasety do bębenka Sram XD pozwala na użycie 10-zębowej koronki oraz wpływa pozytywnie na zintegrowanie napędu.

Eagle

Technologia Eagle narodziła się w Stanach Zjednoczonych, ale została zaprojektowana w Niemczech. Generacja systemu z jedną tarczą jest bardzo wydajna i skuteczna, a szeroki zakres przełożeń – do aż 500 procent – sprawia, że technologia Eagle jest stworzona dla każdego.

Szczegóły produktu

Specyficzne kody