Rękawiczki Rowerowe Męskie Giro DND

Rękawiczki męskie GIRO DND długi palec coal iceberg roz. M (obwód dłoni 203-229 mm / dł. dłoni 181-188 mm)

Rozmiary
Tabela rozmiarów
Kolory
Czas dostawy 2-4 dni roboczych
153,90 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
Rękawiczki Rowerowe Męskie Giro DND

Rękawiczki Rowerowe Męskie Giro DND

Rękawiczki męskie GIRO DND długi palec coal iceberg roz. M (obwód dłoni 203-229 mm / dł. dłoni 181-188 mm)

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kalkulator kredytowy

Opis

GÓRNA CZĘŚĆ DŁONI:

- Odprowadzająca wilgoć, rozciągająca się w czterech kierunkach, oddychająca siatka

- Bardzo chłonna powierzchnia do wycierania z mikrofibry

- Wzmocnione opuszki palców

- Strefy flex na kostkach

WEWNĘTRZNA CZĘŚĆ DŁONI:

- Technologia Super Fit z trzema panelami

- Technologia ekranu dotykowego do użytku z urządzeniami mobilnymi

- Dłoń z mikrofibry AX Suede

- Silikonowy odcisk palca

WYŚCIÓŁKA:

- 2 mm podkładki EVA

ROZMIARY:

S (obwód dłoni 178-203 mm / dł. dłoni 175-180 mm)

M (obwód dłoni 203-229 mm / dł. dłoni 181-188 mm)

L (obwód dłoni 229-248 mm / dł. dłoni 189-199 mm)

XL (obwód dłoni 248-267 mm / dł. dłoni 200-210 mm)

XXL (obwód dłoni od 267 mm / dł. dłoni od 211 mm)

XXXL

TECHNOLOGIE:

- Super Fit Engineering to zastrzeżony proces, który ma wpływ na dopasowanie, wygląd i wzornictwo każdej rękawiczki Giro dla maksymalnego komfortu i wydajności. Dzięki dokładnemu dopasowaniu dłoni, palców i stref wyściełania do kształtu i wielkości dłoni, Super Fit Engineering zmniejsza uczucie uwiązania i dyskomfortu, jednocześnie poprawiając przyczepność, wyczucie kierownicy i skuteczność wyściółki. A przy sześciu dostępnych rozmiarach dla modelu prawie każdy kierowca może dobrać parę rękawiczek do swoich potrzeb.

- Technologia ekranu dotykowego- pojemnościowe ekrany dotykowe znajdujące się w większości urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, reagują na naturalną bioelektryczność w skórze. Łącząc światłowód w opuszki wybranych rękawiczek Giro, możesz pozostać w kontakcie z urządzeniem mobilnym bez zdejmowania rękawiczki.

- Three-piece palm construction - unikalna 3-częściowa konstrukcja dłoni jest stworzona, aby dopasować rękawiczki, aby zmniejszyć uczucie uwiązania. Pozwala na naturalne ruchy dłoni w celu uzyskania lepszej kontroli, która nie ma wpływu na wyczucie kierownicy. Projektując każdą część dłoni, aby naśladować cechy dłoni i przegubu, rękawiczki Giro zwiększają przyczepność i zapewniają najwyższy poziom ochrony całej dłoni.1 - KCIUK - Panel kciuka z technologią Super Fit jest niezbędny, aby zapewnić dokładne dopasowanie do dłoni, a jednocześnie zapewnia swobodę ruchów i lepszą przyczepność niezbędną do maksymalnej kontroli i wyczucia kierownicy.2- WEWNĘTRZNA CZĘŚĆ DŁONI - panel dłoni Super Fit Engineered został zoptymalizowany pod kątem zapewnienia wygodnego dopasowania bez uczucia uwiązania, gdy chwytasz kierownicę. Dzięki starannemu dopasowaniu konstrukcji do naturalnego kształtu dłoni, rękawiczki zachowują elastyczność, zapewniając jednocześnie warstwę ochronną. 3 - CAŁOŚĆ - specjalnie zaprojektowane rękawiczki Giro zaprojektowano tak, aby wspierały naturalny ruch dłoni, zapewniając jednocześnie platformę dla wyściółki i ochrony tam, gdzie najbardziej jej potrzebujesz. Dzięki optymalizacji grubości i położenia wyściółki ze zintegrowanymi strefami Flex rękawiczki Giro zapewniają bardziej naturalny ruch palców i stawów.

- Strefy Flex są starannie zintegrowane z wybranymi rękawiczkami Giro z długimi palcami, aby naśladować naturalny stawy w dłoniach bez zwijania się i opasywania . W rezultacie rękawica jest lżejsza, bardziej naturalna w dotyku, co poprawia komfort i kontrolę.

Szczegóły produktu

Indeks produktu
768686080579 
Marka
GIRO
Extra
Długi Palec 

Specyficzne kody

ean13
768686080579