Kask Rowerowy Miejski Giro Trella City

Kask miejski GIRO TRELLA 

Rozmiary
Tabela rozmiarów
269,99 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
Kask Rowerowy Miejski Giro Trella City

Kask Rowerowy Miejski Giro Trella City

Kask miejski GIRO TRELLA 

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kalkulator kredytowy

Opis

WENTYLACJA:

- 18 otworów wentylacyjnych

CERTYFICATY:

- CPSC Bicycle

KONSTRUKCJA:

- Konstrukcja In-Mold

- Pełna skorupa Hardbody

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:

- Roc Loc Sport

ROZMIARY:

UW: 50–57cm

TECHNOLOGIE:

- Women's Series - to kolekcja różnych styli kasków, dopasowań i cen stworzona na potrzeby kobiet. Podczas gdy poziom detalu i zakres kolorów jest unikatowy to kaski te nie mają unikatowego „dostosowania dla kobiet”. Wynika to z tego, że nie ma różnic anatomicznych pomiędzy głowami kobiet a mężczyzn, za wyjątkiem średniego rozmiaru średnicy czaszki. I odkąd rozmiary kasków Giro pokrywają 98% populacji ludzkiej, wierzymy, że Women’s Series oferuje więcej opcji dla kobiet, niż jakakolwiek inna marka.

- Universal Fit Sizing - nasze kaski Universal Fit są wyrzeźbione tak, aby, już przy pierwszej przymiarce, dobrze wyglądały i były świetnie dla wszystkich dopasowane. Dzięki rozwinięciu zastrzeżonych prawnie rozmiarów skorupy w oparciu o konkretne grupy klientów i połączenie ich z łatwym w regulacji systemem dopasowującym, jest Ci łatwo dobrać właściwy rozmiar, prosto z pudełka, bez kłopotu i kosztów przymierzania wielu rozmiarów.

- Roc Loc Sport Fit System oferuje łatwe operowanie za pomocą jednej ręki w zakresie regulacji 7cm. Uczucie i odgłos kliknięcia daje znać jadącemu, że kask się reguluje do wygodnego rozmiaru. Z podobnym pod względem wygody systemem do Roc Loc 5 i miejscem na „kucyk”, nowy system dopasowania Roc Loc Sport wnosi funkcję premium do kasków sportowych.

Szczegóły produktu

Specyficzne kody

ean13
768686182853