Buty Rowerowe Szosowe SHIMANO SH-RC902M

SHIMANO Buty SH-RC902M Czerwone 43.0ESHRC902MCR01S43000

Rozmiary
Tabela rozmiarów
Czas dostawy 2-4 dni roboczych
1 447,00 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
Buty Rowerowe Szosowe SHIMANO SH-RC902M

Buty Rowerowe Szosowe SHIMANO SH-RC902M

SHIMANO Buty SH-RC902M Czerwone 43.0ESHRC902MCR01S43000

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kalkulator kredytowy

Opis

CHARAKTERYSTYKA

Całkowicie otulający wierzch tworzy idealne dopasowanie dla wszystkich rowerzystów.

Podpiętek zapobiegający skrętom zapewnia optymalne położenie stopy przy ostrych przyspieszeniach i wysokiej kadencji.

Funkcjonalne strefy i naukowo zoptymalizowane materiały wierzchu polepszają dopasowanie i zwiększają wydajność pedałowania.

Dwa niskoprofilowe pokrętła BOA® Li2 pozwalają na szybką i precyzyjną regulację.

Bezszwowe połączenie podeszwy i wierzchu buta zapewnia nowy poziom dopasowania, stabilności i wydajności przy niskiej masie.

Regulowany zaczep linki Powerzone gwarantuje stabilną pozycję przodostopia.

Buty rowerowe Shimano SH-RC902 czerwone

Buty rowerowe Shimano SH-RC902 czerwone

BOA Fit System to rewolucyjny i wielokrotnie nagradzany, opatentowany system, który ma na celu umożliwienie szybkiego i precyzyjnego dopasowania obuwia do stopy.

BOA to system szybkiego wiązania, w którym poprzez przekręcanie pokrętła wiążemy buty do momentu uzyskania najlepszego dopasowania . Aby poluzować linkę wystarczy pociągnąć pokrętło do góry.

Reasumując – BOA daję swobodę dopasowania z dokładnością nieosiągalną w innym przypadku!

Najważniejsze składniki systemu BOA

System BOA składa się z trzech integralnych części: tarcza z mikroregulacją, super mocne i lekkie sznurowadła oraz przelotki sznurowadła o niskim współczynniku tarcia. Każda konfiguracja jest zaprojektowana tak, aby zoptymalizować dopasowanie i zapewnić precyzję, zdolność adaptacji i kontrolę.

Shimano Dynalast 

PEWNOŚĆ WYDAJNEGO PEDAŁOWANIA

ZOPTYMALIZOWANE KOPYTO

Przednia, uniesiona część obuwia rowerowego odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu wydajnego pedałowania. Gdy jest ona zbyt mocno uniesiona, powoduje większe napięcie mięśni podeszwowych, mięśni łydek oraz ścięgien podkolanowych. Jeśli jest za nisko, pedałowanie traci na wydajności, a kolarz ryzykuje kontuzją. Kompleksowe badania ekspertów Shimano z działu badań i rozwoju pozwoliły na stworzenie doskonałego kształtu buta ze zoptymalizowanym noskiem, który umożliwia płynniejszy, bardziej wydajny ruch w górę. Konstrukcja Shimano Dynalast stworzona na podstawie opinii profesjonalistów pomaga ograniczyć wysiłek podczas długich tras, umożliwiając zachowanie energii na ostatni sprint do linii mety

SHIMANO PEDALING DYNAMICS SL

Zawodowcy dla CIEBIE Opracowana w oparciu o wymagania serii Pro Tour, w zakresie optymalnej siły i wytrzymałości, technologia pedałów niskoprofilowych dotarła do szerokiego grona rowerzystów, łącznie z zawodnikami wszystkich poziomów, sportowców, kolarzy trenujących i rekreacyjnych. SPD-SL to platforma pedałów szosowych systematycznie udoskonalana wraz z obuwiem SHIMANO w celu przenoszenia większej siły z ciała na rower. Dzięki SPD-SL energia pedałowania jest rozpraszana na szerszej powierzchni i skuteczniej przenoszona na korbę, nawet przy ekstremalnych obciążeniach. Żadnych zmarnowanych ruchów. Żadnych strat spowodowanych odstępami, odkształceniami i niedopasowanymi elementami. To podstawowa korzyść, który pomaga wygrywać wyścigi. Ta sama skuteczność, która prowadzi zawodowców na podium, jest dostępna dla każdego rowerzysty. Zwiększona trwałość na dłuższe trasy. Większy komfort i lepsza zabawa! Opracowane w celu spełnienia oczekiwań rowerzysty. Dopasowane do rowerzysty. Wybór należy do rowerzysty.

Podczas projektowania butów nie zapominamy o ich wygodzie. Dopasowanie i komfort buta wpływa bezpośrednio na jego osiągi. Buty S-PHYRE RC902 z nowym wierzchem otulającym stopę ze wszystkich stron, strefami opracowanymi zgodnie z pełnionymi funkcjami, stabilizacją zapobiegającą skręcaniu stopy oraz ulepszonym profilem DYNALAST stanowią dosłownie nowy wymiar dopasowania. Zaawansowane technologie dopasowania minimalizują straty energii oraz optymalizują przeniesienie mocy, pozwalając uzyskać niespotykaną dotąd wydajność na najwyższym poziomie.

Szczegóły produktu

Specyficzne kody

ean13
4550170711436