Zapięcie Rowerowe Zbrojone Kross KZK 500S KLUCZ

ZAPIĘCIE ZBROJONE KZK 500S KLUCZ

Czas dostawy 2-4 dni roboczych
74,99 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
Zapięcie Rowerowe Zbrojone Kross KZK 500S KLUCZ

Zapięcie Rowerowe Zbrojone Kross KZK 500S KLUCZ

ZAPIĘCIE ZBROJONE KZK 500S KLUCZ

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Zapięcie rowerowe KZK 500S

Poruszając się w dzisiejszych czasach po mieście rowerem, trzeba zadbać o jego odpowiednią ochronę w przypadku, gdy konieczne będzie jego pozostawienie nawet na krótką chwilę. Model KZK 500S, który można znaleźć w ofercie firmy Kross, charakteryzuje się bardzo solidnym wykonaniem. Sercem zapięcia jest stalowa plecionka o średnicy 5,5 milimetra, którą przed przecięciem chronią zachodzące na siebie 22 milimetrowe stalowe pierścienie. Oczywiście taka konstrukcja została dodatkowo zabezpieczona plastikową osłoną. To właśnie ona ma za zadanie chronić ramę przed ewentualnymi zadrapaniami powstającymi w trakcie eksploatacji.

 

Rozmiar zapięcia rowerowego marki Kross

W przypadku zamka KZK 500S zastosowano automatyczny cylinder, zamykany płaskim, obustronnym kluczem. Przed zanieczyszczeniem kurzem i pyłem zamek chroni osłona przeciwkurzowa. Długość modelu KZK 500S wynosi 100 centymetrów, a z kolei jego średnica wynosi 25 milimetrów. Warto wspomnieć, że omawiane zapięcie rowerowe występuje na rynku jedynie w kolorze czarnym.

 

Bezpieczeństwo zapięcia rowerowego KZK 500S

Model KZK 500S to zapięcie na klucz, który zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa w czasie codziennego użytkowania. Posiada 6-ty poziom zabezpieczenia w skali Kross, co oznacza, że zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa w obszarach o średnim i niskim ryzyku kradzieży. W zestawie oprócz zapięcia rowerowego KZK 500S można znaleźć dwa klucze.

Szczegóły produktu

Specyficzne kody