POMPKA HP 4.0 Z WYS.WĘŻ.MANO. UNI. ZAWÓR

POMPKA HP 4.0 Z WYS.WĘŻ.MANO. UNI. 

Czas dostawy 2-4 dni roboczych
74,99 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
POMPKA HP 4.0 Z WYS.WĘŻ.MANO. UNI. ZAWÓR

POMPKA HP 4.0 Z WYS.WĘŻ.MANO. UNI. ZAWÓR

POMPKA HP 4.0 Z WYS.WĘŻ.MANO. UNI. 

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

POMPKA ROWEROWA KROSS HP 4.0

Pompka rowerowa Kross HP 4.0 jest wykonana z najwyższej jakości materiałów ze szczególną dbałością o precyzję. To wielofunkcyjne narzędzie sprawdzi się przy różnych rodzajach opon, również tych, które wymagają wysokiego ciśnienia powietrza w kole. W konstrukcji tej wysokociśnieniowej pompki rowerowej wykorzystano aluminium i wzmocnione tworzywo sztuczne, co zapewnia jej lekkość i wytrzymałość.

Uniwersalna pompka rowerowa

Dzięki wymiennym zaworom i wyciąganemu wężykowi, ta pompka Kross sprawdzi się w wielu sytuacjach, niezależnie od tego, jakim rowerem się poruszasz. Dzięki niewielkiej masie około 100 gramów sprawdzi się w szosowym jednośladzie, a z racji wyposażenia w osłonę chroniącą zawór przed kurzem niestraszny jest jej też teren. Co ważne, uniwersalna pompka Kross HP 4.0 jest również kompaktowa. Mierzy zaledwie 22 centymetry, więc możesz ją zabrać, gdziekolwiek tylko się wybierasz.

Wysokie ciśnienie i komfort w cenie

Pomimo swoich kompaktowych wymiarów, poręczności czy szerokiej kompatybilności, pompka Kross HP 4.0 nie podda się nawet przy oponach, które wymagają wysokiego ciśnienia. Konstrukcja High Pressure wykonana z aluminium i wzmocnionego tworzywa sztucznego bez najmniejszego problemu napompuje również te opony, które do prawidłowego użytku wymagają większej ilości powietrza.
Oczywiście nie sprawia to, że ta pompka rowerowa podda się przy zwykłych oponach – wymienne zaworki umożliwiają napompowanie dowolnego koła, niezależnie od tego, jaki ma zawór. W komplecie z poręczną pompką Kross znajduje się również praktyczny uchwyt, umożliwiający montaż do ramy roweru, co sprawia, że będzie dostępna zawsze, gdy tylko zajdzie potrzeba.

Szczegóły produktu

Specyficzne kody