Fotelik Rowerowy Kross GRIZZLED CFS

FOTELIK ROWEROWY GRIZZLED 

Czas dostawy 2-4 dni roboczych
299,99 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
Fotelik Rowerowy Kross GRIZZLED CFS

Fotelik Rowerowy Kross GRIZZLED CFS

FOTELIK ROWEROWY GRIZZLED 

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kalkulator kredytowy

Opis

FOTELIK ROWEROWY NA BGAŻNIK KROSS GRIZZLED CFS

Czy jest coś wspanialszego niż wspólne spędzenie czasu z dzieckiem? Wspólne pasje pozwalają na zbudowanie trwalszych więzi. Dlatego warto od najmłodszych lat zachęcać dziecko do wspólnych podróży rowerem, a kiedy dziecko nie jest jeszcze gotowe do samodzielnego pokonywania długich dystansów, rozwiązaniem może okazać się fotelik rowerowy KROSS Grizzled CFS. To wytrzymała konstrukcja montowana na bagażniku roweru, która zadba o komfort Twojego dziecka w trakcie jazdy, a Tobie zapewni spokojną głowę bez zmartwień o bezpieczeństwo dziecka w trakcie jazdy.

KROSS Grizzled - sprawdzony fotelik montowany do bagażnika rowerowego

KROSS Grizzled CFS został dostosowany do przewożenia dziecka ważącego od 9 do 22 kilogramów. Wyposażyliśmy go w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, które zadbają nie tylko o bezpieczeństwo, ale i - za sprawą specjalnie zaprojektowanych poduszek - pozwolą uniknąć nieprzyjemnych otarć od pasów. Fotelik posiada miękką wyściółkę, która zadba o plecy Twojego dziecka.

Odpowiednio wyprofilowana konstrukcja fotelika pozwala dziecku na przyjęcie wygodnej oraz bezpiecznej pozycji - nawet jeśli podczas jazdy odczuje potrzebę ucięcia sobie na chwilę drzemki. Podpórki pod stopy można regulować bez użycia dodatkowych narzędzi, co pozwala fotelikowi „rosnąć” wraz z dzieckiem. Jednocześnie dzięki paskom zabezpiecza nogi przed wkręceniem się w koło czy łańcuch roweru.

KROSS Grizzled CFS został zaprojektowany do użytku z bagażnikami rowerowymi o szerokości do 175 milimetrów, a montowany jest za pomocą autorskiego uchwytu z szybkozamykaczem QST.

Jak dobrać fotelik rowerowy i zadbać o bezpieczeństwo dziecka?

Dobór fotelika rowerowego to niezwykle istotny, bo to on odpowiada za zapewnienie dziecku bezpieczeństwa. Wybierając fotelik musisz zadbać o to, by pasował do Twojego roweru - niektóre foteliki przeznaczone są do montażu bezpośrednio do ramy roweru, natomiast inne do bagażnika rowerowego.

Pamiętaj także, by dobrać fotelik odpowiednio do wagi swojego dziecka. Każdy fotelik dedykowany jest do określonego przedziału wagowego, który ma zagwarantować dziecku najwyższy stopień bezpieczeństwa. Zadbaj także o odpowiednie zapięcie pasów oraz ich wyregulowanie.

Szczegóły produktu

Specyficzne kody