Uchwyt Uni _ Baza Uni Fidlock Twist

TWIST Uchwyt UNI + baza UNI09627(BLK)

259,00 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
Uchwyt Uni _ Baza Uni Fidlock Twist

Uchwyt Uni _ Baza Uni Fidlock Twist

TWIST Uchwyt UNI + baza UNI09627(BLK)

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kalkulator kredytowy

Opis

Marka Fidlock oferuje innowacyjne systemy mocowania akcesoriów do ram rowerowych. Wśród nich są praktyczne uchwyty do bidonów z serii TWIST. Ten zestaw zawiera moduł mocowany do ramy jednośladu oraz wpinaną do niego konstrukcję przytrzymującą pojemnik z napojem.

Baza Fidlock TWIST Uni sprawdza się w jednośladach pozbawionych otworów do mocowania bidonów lub rowerach, w których te elementy są już wykorzystane. Konstrukcja mocowana jest do rury za pomocą pasków z tworzywa sztucznego. Z tyłu wyposażono ją w gumowe wykończenie - to antypoślizgowy materiał, który jest w pełni bezpieczny dla powłok lakierniczych.

Uchwyt można przymocować w dowolnym miejscu na ramie (pasuje do rur o średnicy od 28 do 62 mm). Jest kompatybilny ze wszystkimi modułami TWIST – łączenie odbywa się za pomocą magnesów oraz wygodnych w obsłudze zatrzasków.

W tym zestawie znajduje się także uniwersalny moduł do mocowania bidonu TWIST UNI. Ten element wykorzystuje stosowany w obuwiu rowerowym system zapięcia Boa Fit, dzięki któremu do ramy przymocujemy nie tylko niezintegrowany z systemem bidon, ale praktycznie każdą niewielką butelkę PET (pasuje do bidonów i butelek o średnicy do 80 mm).

Szczegóły produktu

Indeks produktu
4251207400780 
Marka
Fidlock
Wymiar
pasuje do rur o średnicy od 28 do 62 mm 

Specyficzne kody