NS BIKES - marka z Trójmiasta. Czy widać to po rowerach?

NS BIKES - marka z Trójmiasta. Czy widać to po rowerach?

Lubimy wspierać lokalne marki. Jedną z nich jest NS Bikes, której współwłaścicielem jest nikt inny jak Szymon Kobyliński - były wokalista zespołu Blenders. 

Szymon w pewnym momencie zamienił czarny ciągnik na dwukołowca i tak powstały rowery NS Bikes, czyli dedykowane do szeroko pojętego kolarstwa górskiego. Dopracowane w każdym szczególe, zachwycające unikalnymi detalami. Jednym z takich detali jest wycinek mapy umieszczony na modelach Synonym RC i Synonym TR. 

Co przedstawia? 

To mapa z popularnymi Trójmiejskimi singlami, na których można spotkać produkty marki NS Bikes takie jak Synonym, Fuzz i Define. 

NS Bikes to rowery sprzedawane na całym świecie - i nie ważne po jakim jego zakątku będą kręcić, zawsze będą miały ze sobą kawałek Trójmiasta :). 

A rowery NS Bikes możecie obejrzeć i kupić w naszym salonie na Przymorzu - ZapraszamyWarning: array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given in /home/engine/domains/roweroweprzymorze.pl/public_html/classes/ProductAssembler.php on line 95

Fatal error: Uncaught TypeError: Argument 2 passed to PrestaShop\PrestaShop\Adapter\Presenter\Product\ProductListingPresenter::present() must be of the type array, bool given, called in /home/engine/domains/roweroweprzymorze.pl/public_html/modules/jxblogpostproducts/jxblogpostproducts.php on line 305 and defined in /home/engine/domains/roweroweprzymorze.pl/public_html/src/Adapter/Presenter/Product/ProductListingPresenter.php:43 Stack trace: #0 /home/engine/domains/roweroweprzymorze.pl/public_html/modules/jxblogpostproducts/jxblogpostproducts.php(305): PrestaShop\PrestaShop\Adapter\Presenter\Product\ProductListingPresenter->present(Object(PrestaShop\PrestaShop\Core\Product\ProductPresentationSettings), false, Object(Language)) #1 /home/engine/domains/roweroweprzymorze.pl/public_html/modules/jxblogpostproducts/jxblogpostproducts.php(274): Jxblogpostproducts->buildTemplateProduct(Array) #2 /home/engine/domains/roweroweprzymorze.pl/public_html/modules/jxblogpostproducts/jxblogpostproducts.php(333): Jxblogpostproducts->getRela in /home/engine/domains/roweroweprzymorze.pl/public_html/src/Adapter/Presenter/Product/ProductListingPresenter.php on line 43