Bagażnik dachowy TreeFrog Pro 1

Pojemność – jeden rower szosowy, triathlonowy, gravel, CX, fitness, trekking, MTB, all-moutain, enduro, DH. (max 22kg) Rozmieszczenie przyssawek na planie trójkąta pozwala jeszcze bardziej zwiększyć możliwości bagażnika. Zestaw zawiera trzy przyssawki z których każda potrafi utrzymać 100kg, oraz uchwyt z rzepem na kolejnej przyssawce, do utrzymywania tylnego koła. Standardowo uchwyt zapewnia mocowanie dla widelców na szpilkę 5mm czyli oś 9mm (QR9) oraz po usunięciu adapterów, na oś 15x100mm (QR15).

Czas dostawy 2-4 dni roboczych
1 299,00 zł Brutto

Opis

Istnieje możliwość dokupienia innych adapterów w zależności od rodzaju mocowania koła w widelcu (15x110, 12x100, Lefty, itp.)

Zestaw zawiera:

bagażnik

uchwyt tylnego koła

opaska do mocowania ramienia korby

szmatka do umycia powierzchni dachu

aplikator na wodę

5g tubka z silikonem (potrzebna do bieżącej konserwacji kielichów ssących i pompki)

Poniżej krótki film przedstawiający sposób montażu.

Wszystkie bagażniki TreeFrog mają możliwość montażu na płaskich, wklęsłych i wypukłych elementach karoserii samochodu jak również na szybie.

•Jak w każdym przypadku bagażników rowerowych tak i w tym rodzaju, maksymalna dozwolona prędkość transportu roweru zamocowanego na bagażniku to 120km/h.

•Tego typu bagażnik jest wspaniałym rozwiązaniem w sytuacji gdy ciągłe wożenie bagażnika na dachu jest uciążliwe lub możliwości przechowywania standardowych bagażników są ograniczone.

•Jego przewagą jest uniwersalność co oznacza, że będzie pasował na każde auto dlatego jest ciekawą opcją dla wypożyczalni bagażników.

•Bagażniki serii PRO posiadają certyfikat TÜV

 

Przetestuj za darmo bagażnik Treefrog Elite 1, montując go na swoim aucie.

Dzięki temu, sam będziesz mógł się przekonać, jak prostym, przydatnym i praktycznym rozwiązaniem jest bagażnik rowerowy na przyssawki.

Szczegóły produktu

Specyficzne kody