Gogle 100% STRATA MERCURY

STRATA

Zmień swoje postrzeganie tego, czego możesz oczekiwać od gogli. Wraz z modelem gogli Strata postanowiliśmy przedefiniować standardy, jakie powinny spełniać wejściowe modele gogli. Doświadcz wysokiej wydajności i komfortu przy wyjątkowej wartości.

Czas dostawy 2-4 dni roboczych
189,99 zł Brutto

Opis

CECHY/FUNKCJE:

- Dopasowanie: Krzywizna dostosowana do wygody i dużego pola widzenia

- Pianka: Pluszowa, dwuwarstwowa pianka wchłaniająca pot.

- Ramka: Wykonana z elastycznego, ale wytrzymałego uretanu, łączącego matowe i błyszczące wykończenie.

- Soczewka: Pokryta powłoką przeciwmgielną, odporna na zarysowania soczewka z poliwęglanu, zapewniająca nienaganną widoczność. Posiada piny na zrywki. Dzieli ten sam kształt soczewki w całej linii produktów.

- Mocowanie soczewki: 9-pinowy system mocowania soczewki. Największa liczba punktów mocowania w branży zapewnia bezpieczne dopasowanie.

- Pasek: 40 mm szerokości, pasek pokryty silikonem eliminuje poślizg.

- Prostota: wszystkie gogle MX 100% dla dorosłych mają ten sam profil soczewek i zrywek.

W ZESTAWIE:

Pokrowiec z mikrowłókien.

RODZAJE SOCZEWEK:

Mirror Red - Kategoria filtra 2, Przepuszczalność światła 38%+/-5%

- Lustrzane wykończenie zapewnia maksymalną redukcję oślepiania przy jasnym świetle, co zwiększa wydajność i widoczność.

PROSTOTA JEST SZCZYTEM WYRAFINOWANIA

Z pierwszej linii gogli 100% pochodzą Racecraft, Accuri i Strata. Podczas gdy wszystkie modele oferują unikalne funkcje, dopasowanie i funkcjonalność, wszystkie posiadają to samo DNA i wykorzystują tę samą technologię wymiennych soczewek TOPVIEW® i system zrywek. Bądź gotowy na wszelkie warunki podczas jazdy, przechowując torbę na sprzęt z mniejszą ilością akcesoriów. 100%, to najbardziej wszechstronny dostępny system gogli.

HISTORIA/WIZJA

100% - DOSTARCZAMY WIZJĘ.

100% dotyczy Wizji. Co widzą nasi sportowcy i jak wprowadzamy innowacje. Umożliwiamy sportowcom widzenie i myślenie w inny sposób. Zerwanie z konwencją wymaga wyobraźni, innowacji i jasności. Gogle 100% zapewniają widzenie i pewność siebie. Koncentrujemy się na eliminowaniu zakłóceń na najwyższym poziomie wyścigów i zawodów.

NASZE DZIEDZICTWO TO INNOWACJA.

NASZĄ TRADYCJĄ JEST WYDAJNOŚĆ.

EWOLUCJA PRĘDKOŚCI

Nasza przeszłość jest naszym impetem - system wysokiej rozdzielczości soczewek 100% jest wynikiem dziesięcioleci pasji, designu, rzemiosła i badań.

Ochrona i komfort

Soczewki poliwęglanowe są nietłukące i odporne na uderzenia. Hydroilo powłoka odpychająca olej i wodę utrzymuje soczewki dłużej w czystości.

Zdrowsze i mniej zmęczone oczy

Kompletna filtracja przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, aby Twoje oczy były zdrowe. Filtracja przed światłem niebieskim, która zmniejsza zmęczenie oczu, zapewniając bardziej komfortowe widzenie.

Czystsze, dokładniejsze widzenie

Optycznie nieskazitelne, odporne na zarysowania soczewki zapewniają niezrównaną przejrzystość i wzmocnienie kolorów dzięki odcieniom do wszystkich warunków jazdy.

Soczewki zmniejszają zmęczenie, poprawiają kolor i wyostrzają widoczność.

ZAPROJEKTOWANE W KALIFORNII.

WYKONANE WE FRANCJI I WŁOSZECH.

Szczegóły produktu

Specyficzne kody