OKULARY BLIZ Fusion Nordic Light

Fusion jest modelem unisex, który najlepiej nadaje się do twarzy średniej wielkości. Możliwości regulacji okularów są prawie nieograniczone. Dzięki technologii Jawbone możesz dostosować zarówno pole widzenia jak i wygląd. Funkcjonalność i komfort to w każdym razie pierwsza klasa. Fusion jest przeznaczony do najbardziej wymagających sportów, takich jak kolarstwo, narciarstwo i multisport, gdzie zarówno amatorzy jak i najlepsi sportowcy stawiają najwyższe wymagania swojemu sprzętowi. W rezultacie otrzymujemy model, który jest tak precyzyjnie dopasowany do Twoich potrzeb, że zawsze możesz zapewnić najwyższą wydajność. Jeśli masz wysokie wymagania i nie lubisz kompromisów, Fusion jest dla Ciebie właściwym wyborem.

Czas dostawy 2-4 dni roboczych
499,00 zł Brutto

Opis

Właściwości:

Fusion jest wyposażony w technologię Hydro Lens Technology. Ekran X-PC o wysokiej jakości optycznej, zapewniający wyraźne i ostre widzenie w różnych warunkach pogodowych. Soczewka oferuje pełną ochronę przed promieniowaniem UV, minimalne załamanie światła, odporność na zarysowania i właściwości hydrofobowe. Ponadto, Fusion posiada inteligentną wentylację, która lepiej niż kiedykolwiek przygotowuje Cię do stawienia czoła przyszłym wyzwaniom.

Materiały

Fusion jest produkowany z Grilamidu TR90, nowoczesnego materiału o niskiej wadze i bardzo dużej elastyczności. Fusion waży 34 gramy w trybie pełnej klatki i XX gramów bez przystawki Jawbone.

Opcje ustawień

Rób, co w twojej mocy za każdym razem. Fuzja może być łatwo dostosowana do Twoich potrzeb. Zdejmij załącznik Jawbone na poranny jogging i ciesz się przyrodą z czystym polem widzenia. Używaj ich z pełnymi ramami po południu, gdy wychodzisz na wyboistą trasę dla rowerów górskich. Fusion został starannie opracowany dla różnych typów twarzy. Świątynie składają się z wygiętego rdzenia z drutu dla optymalnego dopasowania. Podkładka pod nos jest regulowana dla zapewnienia najlepszego komfortu. Dodatkowo, ekran jest demontowalny i można go łatwo wymienić na inne kolory ekranu i kategorie filtrów (sprzedawane osobno).

Regulowany nosek Podkładka

Podkładka nosowa jest regulowana dookoła nosa, dzięki czemu jest bardziej komfortowa i lepiej dopasowana.

Grillamide-tr90

Ten wysoce elastyczny, zaawansowany technologicznie materiał oferuje bardzo niską wagę i doskonałe osiągi w każdych warunkach pogodowych.

Rdzeń z drutu gumowego

Za pomocą zauszników w rdzeniu z gumowego drutu można regulować okulary tak, aby lepiej pasowały do głowy.

Nietłukący się poliwęglan Soczewka

Szyby wykonane są z nietłukącego się poliwęglanu, który jest 10 razy bardziej odporny na uderzenia niż szyby plastikowe czy szklane i zapewnia najlepszą ochronę.

Technologia Jawbone

Dzięki technologii Jawbone można łatwo zmieniać wygląd za pomocą różnych kolorów Jawbone.

Dodatkowe informacje

Długość: 123 mm

Szerokość: 146 mm

Szerokość paska: 20 mm

Szczegóły produktu

Indeks produktu
 
Marka
BLIZ
VLT
22% 
Rodzaj szkła
Begonia violet with blue 
Oprawka
Black 

Specyficzne kody