Kross FLOW EYEWEAR

Okulary do jazdy na rowerze Flow skutecznie zabezpieczają przed promieniowaniem ultrafioletowym, owadami, a także warunkami atmosferycznymi i jednocześnie znakomicie się prezentują.

Czas dostawy 2-4 dni roboczych
69,99 zł Brutto

Opis

Okulary rowerowe Flow – skuteczna ochrona

Okulary do jazdy na rowerze Flow skutecznie zabezpieczają przed promieniowaniem ultrafioletowym, owadami, a także warunkami atmosferycznymi i jednocześnie znakomicie się prezentują. Okulary są wygodne, nie zsuwają się z twarzy podczas jazdy, co ma duży wpływ na poziom bezpieczeństwa, a rowerzysta może oddać się przemierzaniu kolejnych szlaków, nie myśląc o poprawianiu okularów. Są idealne zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z rowerem, jak i prawdziwych profesjonalistów.

Okulary do jazdy na rowerze Flow – doskonałe dopasowanie do kształtu głowy

Okulary rowerowe Flow marki Kross charakteryzują się niską wagą, co poprawia komfort i wygodę użytkowania. Do produkcji produktu wykorzystano bardzo elastyczne, a jednocześnie lekkie materiały.

Okulary rowerowe Flow – sprawdzają się w różnych warunkach

Okulary rowerowe Flow sprawdzają się podczas jazdy w różnych warunkach. Doskonale zabezpieczają twarz przed działaniem warunków atmosferycznych. Ponadto, nie zniekształcają obrazu, podnosząc tym samym bezpieczeństwo jazdy. Soczewki okularów wytworzone są z poliwęglanu. Zapewniają ochronę przeciwko promieniowaniu słonecznemu na poziomie UV 400. Okulary rowerowe Flow zadowolą każdego sportowca, który szuka klasycznego wyglądu, wyjątkowego komfortu i skutecznego zabezpieczenia.

Szczegóły produktu

Indeks produktu
 
Marka
Kross
Materiał soczewki
POLIWĘGLAN 
Materiał ramki
TR90 
Filtr
REVO
UV400 
Soczewki wymienne
Nie 

Specyficzne kody