KAsk Rowerowy Abus Storm Chaser

KASK ABUS STORM CHASER BLACK M T4CKS000075MBK

Rozmiary
Tabela rozmiarów
Kolory
769,99 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
KAsk Rowerowy Abus Storm Chaser

KAsk Rowerowy Abus Storm Chaser

KASK ABUS STORM CHASER BLACK M T4CKS000075MBK

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kalkulator kredytowy

Opis

Aerodynamiczny kształt ogranicza opór powietrza w czasie jazdy. Każdy rowerzysta doceni także lekkość oraz wysoki poziom wygodny, ponieważ te cechy pozwalają podczas dłuższej trasy zapomnieć o tym, że kask znajduje się na głowie. StormChaser to także model czołowy pod względem wentylacji pod skorupą – 7 wlotów oraz 16 wylotów wentylacyjnych zapewnia stały przepływ powietrza. Dobrze wietrzona głowa nie przegrzewa się oraz mniej się poci. System regulacji pokrętłem Zoom Ace dostosowuje kask do indywidualnych potrzeb.  

W przypadku jazdy z dużymi prędkościami komfort to nie wszystko. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, które zapewniają materiały najwyższej jakości oraz nowoczesne, sprawdzone w praktyce technologie. Konstrukcja In-Mold gwarantuje niezawodne i wytrzymałe połączenie zewnętrznej i wewnętrznej skorupy. Wzmocniona ochrona przy dolnej krawędzi kasku sprawia, że głowa jest chroniona ze wszystkich stron.  

StormChaser zawiera także dodatkowe udogodnienia. Poręczny uchwyt na okulary AirPort z miejscem na poprowadzenie zauszników  jest bardzo praktyczny. Natomiast odblaskowe elementy poprawiają widoczność po zmroku.

Szczegóły produktu

Indeks produktu
400331887001 
Marka
ABUS
Waga
240 G 
Rozmiar
M (54-58CM) 

Specyficzne kody

ean13
400331887001