Kask Rowerowy Lazer Comp Dlx

Lazer Kask Comp DLX 

Czas dostawy 2-4 dni roboczych
199,99 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
Kask Rowerowy Lazer Comp Dlx

Kask Rowerowy Lazer Comp Dlx

Lazer Kask Comp DLX 

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kalkulator kredytowy

Opis

Kask Compact DLX jest komfortowy, bezpieczny i stylowy — to atrakcyjne rozwiązanie w przystępnej cenie. Uniwersalny rozmiar jest w zupełności wystarczający w przypadku tego modelu. Kask ma zintegrowaną moskitierę i montowaną z tyłu lampkę LED poprawiającą widoczność oraz bezpieczeństwo.

Dane techniczne

  • System dopasowania System Turnfit® Plus
  • Rozmiar uniwersalny (54-61cm)
  • Masa 320 g
  • Liczba otworów wentylacyjnych 21 otworów wentylacyjnych
  • LED Lampka LED TS+ w zestawie

System Lazer Turnfit® Plus

System TS+ eliminuje punkty powodujące ucisk i dyskomfort, pozwalając na regulację kasku na całym obwodzie głowy. TS+ jest stosowany w średnich modelach kasków do jazdy szosowej, do jazdy górskiej, rekreacyjnej oraz dla dzieci.

Regulowany kosz

Regulowany kosz umożliwia regulowanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej odpowiednio do preferencji rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

Rozmiar uniwersalny

Uniwersalny rozmiar dla każdego. Skorupę kasku i system dopasowania zaprojektowano tak, aby kask można było dopasować do różnych rozmiarów i kształtów głowy.

Tylna lampka Lazer

Zamontowanie tylnej lampki LED w najwyższym punkcie sylwetki rowerzysty znacznie poprawia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia. Ten model kasku jest wyposażony w tylną lampkę LED.

Moskitiera

Moskitiera na przednich otworach wentylacyjnych zapobiega przedostawaniu się do wnętrza kasku żądlących owadów i innych irytujących stworzeń rozpraszających rowerzystę.

Szczegóły produktu

Indeks produktu
5420078878816 
Marka
Lazer
Dostępność
In Stock 
Gwarancja
2 years 
Rozmiar
54-61 CM 

Specyficzne kody