Kask Rowerowy Miejski HJC Calido

Kask Rowerowy HJC CALIDO Jasnoszary MT LIGHT GREY r.M

Rozmiary
Tabela rozmiarów
Kolory
429,00 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
Kask Rowerowy Miejski HJC Calido

Kask Rowerowy Miejski HJC Calido

Kask Rowerowy HJC CALIDO Jasnoszary MT LIGHT GREY r.M

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kalkulator kredytowy

Opis

Specyfikacja

Rozmiar:

S 51-56 cm

M 55-59 cm

L 58-63 cm

Waga:

280g (±10) 

Technoligia

Feather Light Kaski rowerowe HJC są zaprojektowane i skonstruowane w taki sposób, aby miały jak najmniejszą wagę. Konstrukcja, wymiary, kształt i materiały odgrywają rolę w optymalizacji wagi.

SELFIT ™ to automatyczny, samoregulujący się system dopasowania, który jest rewolucyjną technologią w dziedzinie dopasowania kasków rowerowych. Po dopasowaniu kasku do głowy nie wymaga on dalszych regulacji, nawet gdy głowa porusza się podczas jazdy. System SELFIT automatycznie reguluje rozmiar kasku i zapewnia stałe dopasowanie i komfort dla Twojej głowy.

SYSTEM SNAP FIT 5 pozycji dopasowania zatrzaskowego zapewnia jednolite dopasowanie i komfort dla wszystkich rodzajów kształtów i rozmiarów głowy. Rowerzysta może precyzyjnie wyregulować dopasowanie, dzięki czemu kask jest idealnie dopasowany i zapewnia idealną jazdę za każdym razem.

ADJUSTABLE WIDE DIVIDER regulowana szerokość pasków

ADVANCED AIR CHANNEL 2.0  Określona ilość powietrza przechodzi przez przedni otwór wlotu powietrza, następnie krąży wewnątrz kasku i w końcu wychodzi przez otwór wylotowy. Wewnętrzny przepływ powietrza jest wówczas zwiększony, aby schłodzić głowę i odprowadzić ciepło.

IN-MOLD to metoda polegająca na łączeniu styropianowej skorupy z zewnętrzną skorupą poliwęglanową w celu uzyskania większej wytrzymałości konstrukcji. Poprawia to ochronę rowerzysty poprzez zapewnienie zwartego połączenia i nadaje produktowi doskonałe wykończenie.

Wind Tunnel Tested Kaski HJC są testowane zarówno w laboratorium jak i w "prawdziwym życiu" aby spełnić najwyższe standardy jakości. HJC jest jedną z niewielu firm produkujących kaski, która posiada własne laboratorium wyposażone w najnowocześniejszy tunel aerodynamiczny do testowania aerodynamiki, wentylacji, hałasu i nie tylko. Laboratorium testowe HJC w tunelu aerodynamicznym mierzy siły powietrza w różnych warunkach jazdy, aby poprawić wydajność kasku.

Szczegóły produktu

Indeks produktu
8804269653210 
Marka
HJC
Extra
Miejski 

Specyficzne kody

ean13
8804269653210