Okulary Rowerowe Julbo Ultimate Photochrom

Okulary ULTIMATE

Czas dostawy 2-4 dni roboczych
899,00 zł Brutto

Tagi:
Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
Okulary Rowerowe Julbo Ultimate Photochrom

Okulary Rowerowe Julbo Ultimate Photochrom

Okulary ULTIMATE

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kalkulator kredytowy

Opis

Julbo przesuwa granice wydajności dzięki z nowym modelem okularów ULTIMATE o zwężającej się sylwetce. Każda linia i szczegóły jej geometrii służą jednemu celowi: zapewnić największą swobodę działania.

Nowe zauszniki CustomFIT z precyzyjną i niezmienną regulacją, w połączeniu ze strukturą Grip Tech, zapewniają spersonalizowane wsparcie przy jednoczesnej lekkości. Wyposażone w nosek 3D okulary będą posiadać nienaganne trzymanie przy pełnym wysiłku, z kaskiem lub bez. Panoramiczna soczewka tworzy agresywny wygląd, zapewniając ochronę i komfort widzenia dzięki soczewkom REACTIV Photochromic. Twoja kolej, aby przekraczać swoje granice!

Soczewki fotochromowe Reactiv Performance kat. 0 do 3 ciemnieją lub rozjaśniają się w zależności od natężenia światła, posiadają współczynnik przepuszczalności światła widzialnego: 12% - 87%. Zapewniają 100% ochronę przed promieniami UVA, UVB, UVC

Soczewki zapewniają optymalną ochronę dostosowując się do wszystkich warunków, zarówno podczas słonecznego dnia jak i bardzo słabego oświetlenia np. zapadająca noc czy zła, pochmurna pogoda. Przezroczysty kolor soczewki przed aktywacją jako podstawowy, przydymionym odcień soczewki po aktywacji promieniami UV.

Soczewki posiadają wewnętrzną przeciwmgielną powłokę (odporność na zaparowania i zamglenia) oraz zewnętrzną powłokę olejofobową (zapobiega powstawaniu śladów, ułatwia czyszczenie i ułatwia spływanie wody).

Zastosowana technologia NTS (Non Temperature Sensitive) sprawia, że soczewka jest niewrażliwa na temperaturę. Prędkość i zdolność adaptacji soczewki do panujących warunków jest niezależna od panującej temperatury
Soczewki wykonane z niezwykle wytrzymałego materiału NXT®/Trivex® używanego w przedniej szybie helikoptera Apache nie pęka i nie kruszy się.
Idealny do sportów wytrzymałościowych.

  • Nosek 3D Fit: dzięki skrzydełkom, które dopasowują się do każdego kąta, okulary dostosowują się do każdego rodzaju nosa, zapewniając nienaganne dopasowanie w każdych okolicznościach.
  • Zauszniki CustomFIT: Zauszniki są usztywnione w celu precyzyjnej regulacji, aby zagwarantować idealne i trwałe trzymanie.
  • Zauszniki Grip Tech: Ekskluzywny miękki materiał na zausznikach, nieprzywierający do włosów, zapewniający wsparcie i absolutny komfort.
  • Komfortowe dopasowanie do kasku: zauszniki zaprojektowane tak, aby zapewnić dobre dopasowanie, będąc jednocześnie wygodne nawet z kaskiem.
  • Pełna wentylacja: Bardzo wentylowana konstrukcja okularów umożliwiająca całkowitą cyrkulację powietrza, co zapobiega tworzeniu się parowania.
  • Widok panoramiczny: duża powierzchnia soczewki dla maksymalnego pola widzenia.

Szerokość soczewki: 133 mm
Szerokość mostka: 14 mm
Wysokość soczewki: 50 mm
Długość zauszników: 130 mm
Waga: 27 g

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Płeć
UNISEX
Kolekcja
SS 2022
Sezon
WIOSNA-LATO
Kolor
BLACK / NEON ORANGE
Typ Produktu
OKULARY
Kod Produktu
J546_4014
Waga
27 G
Fotochrom
TAK
Marka
JULBO
Polaryzacja
NIE
Poziom Ochrony
CAT. 0-3
Przepuszczalność Światła
VLT 12-87%
Technologia Szyb
REACTIV PERFORMANCE 0-3

Szczegóły produktu

Specyficzne kody