Lampka Rowerowa Tylna Lezyne Strip Alert Rear Stvzo 150 Lumenów

Lampka tylna LEZYNE STRIP ALERT REAR STVZO 15 lumenów, usb czarna

230,99 zł Brutto

Udostępnij ten produkt:
help_outlineZapytaj o produkt
Lampka Rowerowa Tylna Lezyne Strip Alert Rear Stvzo 150 Lumenów

Lampka Rowerowa Tylna Lezyne Strip Alert Rear Stvzo 150 Lumenów

Lampka tylna LEZYNE STRIP ALERT REAR STVZO 15 lumenów, usb czarna

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kalkulator kredytowy

Opis

Dzięki pięciu trybom świecenia, w tym tryb dzienny flash, ma opcje na każdą porę dnia i nocy. Wszechstronny system mocowania pasuje do okrągłych i aerodynamicznych sztyc podsiodłowych i jest ładowana przez port micro-USB. To najlepsze tylne światło rowerowe zapewniające niesamowitą widoczność w dzień i doskonałą widoczność po zmroku.

TECHNOLOGIE:

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CONSTANT LUMENS - Diody LED emitują więcej światła przy mniejszym zużyciu energii w porównaniu do innych technologii LED. Lezyne oferuje najlepszą technologię LED, dającą rezultat w dłuższej perspektywie czasu.

WIDE ANGLE LENS - Unikalna konstrukcja pozwala na 270 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

USB RECHARGEABLE - Wbudowany bezpośredni port USB do ładowania, jest kompatybilny zarówno z portem USB komputera.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.

O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)

Szczegóły produktu

Indeks produktu
4710582542763 
Marka
LEZYNE
Moc światła
175 lumenów 
Maksymalny czas działania
27 godzin 

Specyficzne kody